Výsledky klubovej výstavy

Rozhodca/Judge: MRS BRENDA RANCE (GB)
PSY

BOB – Klubový víťaz/CAC 5) HILLARY TENZING DALMADAMI

28/04/2016 ČLP/DA 7162
Caprilli´s Justus Time x Grainne Ni Be
ch: Dagmar Coubalová m: Dagmar Coubalová

BOS – Klubová víťazka/CAC 30) DALTICINO SAINTE DEVOTE, CH

21/04/2014 KC AR01873604
Dallydyl The Wizard x Caprilli’s In The Mood De Dalticino
ch: Sarah Finch m: Frank Pfannenschmid

Klubový víťaz mladých/CAJC 2) AMON OF SPOTTY MEMORIES

17/04/2016 SHPK 1364
DANILA MASTER IZ TERLETSKOY DUBRAVY x ELIS DANARNY
ch: Alexandra Pódaová m: Natália Kubjatková

V1 CAJC Klubový víťaz mladých


Trieda Mladší dorast / MINOR PUPPY

1) ARCHIE ARTEMIS FOWL 23/03/2017 SPKP 1388

Assiduitas Iwannamaker x Ushuaia Uma Ursulla Royal Hermelin
ch: Ing. Michaela Chrenová m: Mária Nárožná

VN 1 Najlepší mladší dorast


Trieda Mladých / YOUTH

2) AMON OF SPOTTY MEMORIES

17/04/2016 SHPK 1364
DANILA MASTER IZ TERLETSKOY DUBRAVY x ELIS DANARNY
ch: Alexandra Pódaová m: Natália Kubjatková

V1 CAJC Klubový víťaz mladých


Trieda Stredná / INTERMEDIATE

4) GUSTAAF GREY VON ABASKO

28/04/2016 VDH/DZGD 656/16
Laguna Dios Noble Nox x Cooki vom Sonnenhof im Loh
ch: Diana & Mario Stodolka m: Ina Viete

V2 RCAC

5) HILLARY TENZING DALMADAMI

28/04/2016 ČLP/DA 7162
Caprilli´s Justus Time x Grainne Ni Be
ch: Dagmar Coubalová m: Dagmar Coubalová

>V1 CAC/ Klubový víťaz BOB

7) YVES ROYAL HERMELIN UŚMIECHNIĘTA WIELOCĘTKA, CH

2/9/2015 SPKP 359
F´Murhy´s Law of Wolfcubs x Phoenix´s Black Pearl Royal Hermelin
ch: Jolanta Zawadská m: Ing. Michaela Chrenová

VD 3


Trieda Otvorená / OPEN

3) BARNABASCH VINC Z HRUBÝCH

LUK 10/04/2014 ČLP/DA/6977
Edmond Eramoon Tečkovaný přítel x Aireen Agnes Clair de Lune
ch: Monika Mahelová m: Monika Mahelová

V1 CAC

6) XIAM ROYAL HERMELIN UW

29/07/2015 SPKP 1360
Bucifalus Babbaleo di Zucchero x Tamara Tinka Barks Royal Hermelin
ch: Sedlačková Monika m: Lenka Barienčíková

V2 RCAC


Trieda Šampiónov / CHAMPION

8) g>CAPRILLI’S JUSTIN TIME, CIB29/09/2012 AKC NY00005012
Fiacre’s Felix Felicis x Caprilli’s Head over Heels
ch: Stephanie Yates m: Frank Pfannenschmid

V1 CAC

9) CASTING WINNER OD HETTYNKY, CIB 14/07/2013 SPKP 1355
Knock On Heaven Door Raul x Dignity dd Hettynky Sunset Dalmatian
Ch: Yveta Holatová m: Katarína Sanitríková

V2 RCAC

10) LUXOR STRACIATELLA, CH

24/06/2013 SHPK 1347
JCH. Fulfilled Promise of Naire x C.I.B. Kahira Straciatella
ch: PhDr. Jana Gürtlerová m: Henrieta Heeds

V3

11) NIXON VON DER KOSELMÜHLE, CH

13/11/2014 VDH/DVD 4675
Naruto vom Hügel x Hannah von der Koselmühle
ch: Frank & Silke Werner m: Werner Frank

V4


Trieda Veteránov / VETERAN

12) >ORION BY MEDIOLANUM 15/05/2007 SPKP 1351
Zorba Plum Pudding X Jezebel By Mediolanum
ch: Nenad Devic m: Linda Fintorova

V1


Trieda Čestná / HONOUR

13) G’RICH WOODY GENESIS DALMADAMI, CIB 01/08/2012 člp/da/6855
Enjoy The Silence von der Ora Maritim x Daughter de la Queen Dalmadami
ch: Mgr. Dagmar Coubalová m: Monika Penlíšková

V1


SUKY

Trieda Mladší dorast / MINOR PUPPY

14) ARYA ARWEN SONYA WEREWOLVES CASCADE 23/03/2017 SPKP 1390
Assituitas Iwannamaker x Ushuaia Uma Ursulla Royal Hermelin
ch: Ing. Michaela Chrenová m: Martina Müllerová

VN 4

15) AURORA ARIET WEREWOLVES CASCADE

23/3/2017 SPKP 1394
Assiduitas Iwannamaker x Ushuaia Uma Ursulla Royal Hermelin
ch: Ing. Michaela Chrenová m: Ing. Michaela Chrenová

VN 1

16) ILONKA PETROVICKÝ VÍTR

10/03/2017 ČLP/DA/7263
Grant Petrovický vítr x Dolce Vita iz Nienshansa
ch: Zuzana Hejtíková m: Zuzana Hejtikova

abs

17) INKA PETROVICKÝ VÍTR

10/03/2017 ČLP/DA/7257
Grant Petrovický vítr x Dolce Vita iz Nienshansa
ch: Zuzana Hejtíková m: Hejtikova Zuzana

VN 2

18) IRINA PETROVICKÝ VÍTR

10/03/2017 ČLP/DA/7256
Grant Petrovický vítr x Dolce Vita iz Nienshansa
ch: Zuzana Hejtíková m: Hejtikova Zuzana

VN 3

19) ADALIND AUDREY SHAD WEREWOLVES CASCADE

23/03/2017 SPKP 1392
Assituitas Iwannamaker x Ushuaia Uma Ursulla Royal Hermelin
ch: Ing. Michaela Chrenová m: Lucia Čopíková

N 5


Trieda Stredná / INTERMEDIATE

20) YOYO VOM HÜGEL

20/01/2016 VDH/DVD 5022
Yaris vom Scheibenholz x Kody vom Hügel
ch: Ina Viete m: Ina Viete

V 4

21) AVA FRANCESCA VON CHIRLITZ

19/01/2016 ČLP/DA/7129
Faithful Crony of Naire x Fantazie od Bílé laně
ch: Jitka Baráková m: Gabriela Trunečková

V 2 RCAC

22) COLETTE FIFI

10/03/2016 ČLP/DA/7152
Albert Danarny x Aireen Agnes Clair de Lune
ch: Monika Mahelová m: Monika Mahelová

V 3

23) SCARLETT OD MOTOVUNA

09/11/2015 ČLP/DA/7159
Danila Master iz Terletskoy Dubravy x History od Motovuna
ch: Ivana Bakal m: Zuzana Lubojacká

V 1 CAC


Trieda Otvorená / OPEN

24) AMBRELLA VOM TASCHLBACH

04/06/2013 ÖHZB Nr. Da 2540
Urban von der Villa Justi x Alessa von Sagittarius
ch: Michaela u. Michael Schmitzer m: Michaela Schnitzer

V 1 CAC

25) BÉRANGERE DE NAVARRA ROYAL STUART

07/05/2014 ČLP/DA/6994
CIB Knock On Heaven Door Raul x CIB Dreamskape Loves of Naire
ch: Ludmila Macháčová m: Ludmila Macháčová

V 3

26) HARMONY DANARNY

21/05/2014 ČLP/DA 7013 V
Zvezdny Dozhd S Nevskih Ostrovov x Love Of My Life By Raul
ch: Kateřina Burešová m: Petra Drahovská

2 RCAC

27) LILLI STRACIATELLA

24/06/2014 ÖHZB Nr. Da 2546
Fulfilled Promise of Naire x CIB Kahira Straciatella
ch: PhDr. Jana Gürtlerova m: Elisabeth Schweighofer

V 4


Trieda Šampiónov / CHAMPION

28) USHUAIA UMA URSULLA ROYAL HERMELIN

22/1/2014 SPKP 1357
Almighty´s Gift Royal Hermelin x Mylady Mona Lisa Royal Hermelin
ch: Ing. Monika Sedláčková m: Ing. Michaela Chrenová

V 4

29) ASSIDUITAS NICKLES´N DIMES, CH

22/07/2015 ČLP/DA/7122
Ch. Christi Ormond Highly Diamond Fuji x Ch. Assiduitas Inner Circle
ch: Viola Speier m: Radana Zachová

V 2 RCAC

30) DALTICINO SAINTE DEVOTE, CH

21/04/2014 KC AR01873604
Dallydyl The Wizard x Caprilli’s In The Mood De Dalticino
ch: Sarah Finch m: Frank Pfannenschmid

V 1 CAC Klubový víťaz BOS

31) STORIES OF DREAMS ALEXANDRA SPOILED MISS, CH

14/5/2015 SPKP 1361
With Love In Heart Arthur King Of Knights x Farfalla Uma Turman
ch: Nataliya Savvina m: Alexandra Pódaová

V 3

Trieda Veteránov / VETERAN

32) KAHIRA STRACIATELLA, CIB

28/6/2009 SPKP 1328
Appennine Calico Jack x Java Straciatella
ch: PhDr. Jana Gürtlerová m: PhDr. Jana Gürtlerová

V 3

33) DAUGHTER DE LA QUEEN DALMADAMI, CIB

02/02/2008 ČLP / DA / 6420/12
Chainie´s Secret By Raul x Emily Brown Raul
ch: Dagmar Coubalova, Mgr m: Lenka Beutelova

V 2

34) DREAMSKAPE LOVES OF NAIRE

30/07/2007 ČLP/DA/6393
CIB Enrico Bazzi Raul x CIB Alphadirato Eternal Love
ch: Irena Rohrbachová m: Ludmila Macháčová

V 1

35) KAVINIA STRACIATELLA, CIB

28/06/2009 ÖHZB Nr. Da 2432
Appennina Calico Jack x Java Straciatella
ch: PhDr. Jana Gürtlerova m: Elisabeth Schweighofer

V 4


Trieda Čestná / HONOUR

36) ALIÉNOR D´AQUITAINE ROYAL STUART, CIB

29/10/2010 ČLP/DA/6671
Dvojica Viking Henry x CIB Dreamskape Loves of Naire
ch: Ludmila Macháčová m: Ludmila Macháčová

V 2

37)LANCIA S. STRACIATELLA

, CIB 24/06/2013 SHPK 1349
JCH. Fulfilled Promise of Naire x C.I.B. Kahira Straciatella
ch: PhDr. Jana Gürtlerová m: PhDr. Jana Gürtlerová

V 1


Súťaž chovateľských skupín

38/STRIACCIATELLA (PhDr. Jana Gürtlerová) 2

39/

DALMADAMI

(Mgr. Dagmar Coubalova) 1

Junior Handling 2:

DOMINIKA SZÁSZOVÁ

(CIB Lancia S. Straciatella] 1

Zoznam vystavovateľov

Barienčíková Lenka bariencikoval@hotmail.com 6
Beutelova Lenka / dalmadami@gmail.com 33
Coubalová Dagmar / dalmadami@gmail.com 5
Čopíková Lucia 19
Drahovská Petra / dagmarbask@gmail.com 26
Fintorová Linda / fintorova@gmail.com 12
Gürtlerová, Jana PhDr. / stracciatella@azet.sk 32, 37
Hegedüs Henrieta / f.h.hegedus@hotmail.com 10
Hejtikova Zuzana / zuzka.hejtikova@seznam.cz 16, 17, 18
Chrenová Ing. Michaela / mich.chrenova@gmail.com 7, 15, 28
Kubjatková Natália / kubjatkovanatalia@gmail.com 2
Lubojacká Zuzana / nitschneiderova@seznam.cz 23
Mahelová Monika / mahelova.m@centrum.cz 3, 22
Macháčová Ludmila / lidamachacova@seznam.cz 25, 34, 36
Müllerová Martina / mich.chrenova@gmail.com 14
Nárožná Mária / narozna.maria@gmail.com 1
Pelíšková Monika / rici@dalmatian.cz 13
Pfannenschmid Frank / pfafra@gmail.com 8, 30
Pódaová Alexandra / alexandrapoda1@gmail.com 31
Sanitríková Katarína / katsan@centrum.sk 9
Schmitzer Michaela / m.schmitzer@gmx.at 24
Schweighofer Elisabeth / es_gs1@yahoo.de 25, 35
Trunečková Gabriela / gabriela.truneckova@seznam.cz 21
Viete Ina / huegel-dalmatiner@web.de 04, 20
Werner Frank / koselmuehledalmatiner@gmx.de 11
Zachová Radana / bohemia.rododendron@seznam.cz 29